O nás

BAKERO CZ, s.r.o. je menší  rodinná firma, která se od samého začátku zabývá výrobou krmného masa, prodejem krmiv, chovatelských potřeb a pomůcek pro výcvik psů.

Firmu jsme založili společně s kamarádem Václavem Kejřem (rovněž pejskařem) již v roce 1990. Takto také vznikl název BAKERO (BAmbásek, KEjř, ROudnice nad Labem).
V lednu 2013 odešel kolega Kejř do důchodu a od této chvíle firma funguje jako rodinná.

V naší prodejně můžete nakoupit krmné maso pro psy a kočky a široký sortiment kompletních (extrudovaných) krmiv renomovaných značek. Nabízíme také přílohy (rýže, těstoviny, vločky) a masové konzervy.
V nabídce máme dále krmiva pro hlodavce, exoty, terarijní zvířata, akvarijní a bazénové ryby, krmné směsi pro hospodářská zvířata, sušené pamlsky, odměny, vitamíny a minerální doplňky.

Výroba krmného masa Bakero

Maso je cca 24 hodin od porážky přepraveno vozem s chladícím boxem do naší výrobny, kde je ihned dále zpracováváno.
Vychlazené maso se buď porcuje a následně balí nebo mele na řezačce masa a ručně plní do mikrotenových sáčků. Bezprostředně po zabalení putuje do mrazícího boxu nastaveného na -23°C.
Během zpracování není do masa přidávána žádná voda, konzervanty ani barviva.

Jak vypadá krmné maso, které můžete v naší prodejně zakoupit, se můžete přesvědčit v naší galerii – fotografie byly pořízeny přímo v naší výrobně – těsně před zabalením výrobku.

Ing. Michael Bambásek
Jednatel společnosti